Listopad 2010

Preventivní vyšetření rakoviny Tlustého střeva

21. listopadu 2010 v 9:07 | http://www.rakovina-streva.cz/ |  RAKOVINA !!!
NENECHÁM SE VYLOUČIT ze své životní role

Věděli jste, že v tuto chvíli žije v České republice minimálně 40 tisíc lidí s diagnózou rakoviny tlustého střeva a každý rok nově onemocní až 8000 lidí? Každé 2 hodiny někdo z nich zemře.
Této smutné statistice můžeme zabránit! Většina nemocných totiž zanedbá svůj zdravotní stav a navštíví lékaře pozdě - až když jsou nádory rozšířené po celém těle. Jediné, co pak lze pro pacienta udělat, je prodloužit mu život - někdy o dva roky, ale někdy jen o měsíc.

Neztrácejte čas. Jestliže je Vám více než 50,

zajděte si na kolonoskopické vyšetření.

Může Vám to zachránit život.


Pokud se chcete dozvědět více o diagnostice a léčbě rakoviny tlustého střeva a konečníku, vyhledejte specializovaná pracoviště po celé České republice - komplexní onkologická centra.

Nebojte se kolonoskopie část 1.


Nebojte se kolonoskopie část 2.


Vzpomínáme

9. listopadu 2010 v 21:47 | David.K |  Můj příběh - Vzpomínky zůstanou

Vzpomínáme

Další den co nese datum 9.11. Další datum co vzpomínáme na našeho skvělého tatínka. Datum, které pro mě a celou rodinu ukazuje smutek. Jako každý rok od doby co nám odešel náš milovaný taťulda vzpomínáme na krásné časy. Už je to další rok v číslici 3. Dneska s mamkou zapíjíme s vínem tento smutný datum, který nám změnil život. A říkáme si jak rychle to všechno utíká. Když si vzpomenu co jsme za ty tři roky všechno prožily, tak je toho mraky.
Tatínku, chybíš nám neumím popsat tu bolest, kterou každý den cítím v srdci...nejde to ! Říká se že jednou jsme na hoře a jednou zase dole, ale MY jsme více dole. Chybíš nám....v bytě je prázdno. Mezi tím co tu nejsi nám už odešla i tvá milovaná kočička Micinka. Jak za ty roky se to tu změnilo. Jak vše utíká jako voda a vše se tak rychle mění. Ale jedno je jisté ! Pořád jsi a budeš nadále v naších srdcí.
Milujeme tě stále moc a táto ? Neboj já se o všechno postarám, tak jak jsi to dělával TY ! Byl jsi pro mne hrdina a velká osobnost ! Ty jsi tvořil naší rodinu a chránil jsi ji ! Ty jsi náš Táta....