Tesco běh pro život 2009 !

19. dubna 2009 v 10:22 | www.behprozivot.cz |  Nadace - Krtek

Běh pro život


Projekt Běh pro život je série nesoutěžních běhů, které odstartují v různých městech České republiky. Zúčastnit se může opravdu každý malí, velcí, sportovci, rodiny s dětmi i školy. Akce je zaměřena na podporu zdravého životního stylu.
Získané finační prostředky budou využity na podporu Nadačního fondu dětské onkologie Krtek a na rozvoj jeho projektu Home care - domácí péče. Pro nemocné děti je nejlepší v mnoha ohledech prožívat léčbu ve známém prostředí domova, proto se snažíme pobyt dítěte v nemocnici zkrátit na minimum. V současné době zajišťuje NFDO Krtek zapůjčení léčebných pomůcek a podpůrných přístrojů (antidekubitační podložky, rehabilitační pomůcky, motorové dlahy či koncentrátory kyslíku).Cílem projektu Home care - domácí péče je však vytvoření a vybavení skupiny lékařů a sester, kteří v kteroukoli denní i noční dobu na výzvu rodiče navštíví nemocné dítě, zhodnotí jeho zdravotní stav a poskytnou mu potřebnou pomoc. Ve většině případů nebude nutný transport ani následná hospitalizace dítěte. Tato činnost není financována zdravotními pojišťovnami, náklady jsou proto v plné výši pokrývány ze zdrojů NFDO Krtek.

Nadační fond dětské onkologie KRTEK


Nadační fond dětské onkologie KRTEK podporuje od roku 1999 práci Kliniky dětské onkologie FN Brno. Od začátku fungování NFDO KRTEK je jeho hlavní prioritou zkvalitnění a zpříjemnění pobytu dětí v nemocnici, péče v průběhu trvání celé léčby a pomoc při vyrovnávání se s jejími následky. Realizujeme programy na zvyšování kvality života malých pacientů a jejich blízkých.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ivana ivana | E-mail | 20. dubna 2009 v 17:20 | Reagovat

SUPER nadace a SUPER nápad na podporu!
:-)Tolik pro naše statečné děti a jejich rodiče dělají! :-) Díky Vám všem,kdo jste přispěli stejně jako my!Díky díky díky Vám všem!A přeji Vám jen a jen zdraví! :-) Krtku jseš SUPER! :-)  

2 drazic drazic | E-mail | Web | 20. dubna 2009 v 18:03 | Reagovat

[1]: Přeji Vám Všem lidičkám co jste nemocní a nebo pomáhající k nemocním aby jste měli pevné nervy a vůli jít dál tento život ! Hodně štěstí, lásky a hlavně zdraví Vám přeje David :-)

Zdravím tě Ivanko ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.