Herec Patrick Swayze se loučí s nejbližšími, umírá

27. listopadu 2008 v 20:58 | David K. |  Váš příběh...podělte se s ostatními o vaše zkušenosti

Herec Patrick Swayze se loučí s nejbližšími, umírá

Herec Patrick Swayze zářil v létě štěstím. Jeho léčba rakoviny slinivky totiž byla úspěšná a lékaři hovořili o velké naději. Jenže choroba, již mu diagnostikovali v pokročilé fázi vývoje, má opět v souboji o život navrch. Onkologové teď u hvězdy Hříšného tance zjistili, že se začaly tělem šířit metastáze a že má herec nádor už i v játrech. To představuje prohraný boj a brzký konec.Šestapadesátiletý Patrick se začal po této zprávě loučit s nejbližšími. "Patrick nedávno dostal zprávu o tom, že se rakovina rozšířila do jater a to podle jeho lékařů je začátek odpočítávání skutečného konce. Patrick věděl, že k tomu dojde, protože se mu začalo dělat opět zle a slábl. V době, kdy byl tak slabý, mohl sotva chodit, bez toho aniž by omdlel. Občas ztratil dech a musel si sednout," uvedl zdroj pro National Enquirer.
Patrick oznámil, že umírá, nejprve manželce Lise, s níž žije třiatřicet let. A ta to zavolala jeho bratrovi Donnymu. "Donny získal důkaz, že jeho bratr už je prakticky na smrtelné posteli, protože mu Lisa řekla, že se chce Patrick rozloučit. Nedokázala u toho přestat plakat," dodal zdroj.
Swayze, který je od roku 1975 ženatý s finskou herečkou a tanečnicí Lisou Niemiovou, přes značné fyzické úsilí pokračuje v Chicagu s natáčením seriálu The Beast.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Drazic Drazic | E-mail | Web | 27. listopadu 2008 v 21:00 | Reagovat

Je to smutné a nevím co říct :-( Přeji hodně štěstí....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.