Leden 2008

Rakovina prsu !

30. ledna 2008 v 19:37 | David K. |  RAKOVINA !!!

Rakovina Prsu

Rakovina prsu - Doporučuji přečíst !
Milé ženy a holky, dobrý den přeji,
Jednou s příčin vedoucích ke vzniku rakoviny prsu je používání ANTIPERSPIRANTU.
Většina výrobku pro osobní odsraďování jsou tzv. antiperspiranty deodoranty. Jděte domu a mrkněte se na obal.
Deodorant je v pohodě, antiperspirant nikoli ! Jak poznáte Antiperspirant? Kromě toho, že by antiperspirant mělo být napsáno na obalu, což bohužel není vždy pravidlem, je hlavní složkou antiperspirantu Aluminium Chlorohydrate nebo něco tomu velmi podobného. Důležité je v tomto případě to Aluminium ! Jde o sloučeninu hliníku, jejimž úkolem je proniknout do pokožky a blokovat funkci potních žláz. Je-li na obalu výrobku pod nápisem složení (Indegrients) napsáno všechno možné jiné než Aluminium, jedná se s největší pravděpodobností o pouhý deodorant, který voní, ale neblokuje přitom proces pocení.
Důvody, proč mít z antiperspirantu obavy, milé dámy jsou zde:
lidské tělo využívá několik oblastí , kudy vylučuje škodliviny (toxiny): v jamkách, co máte na opačné straně kolen, za ušními boltci, oblasti třísel a podpaží. Škodliviny jsou tudy vylučovány ve formě potu neboli perspirace. Antiperspiranty, jak již jméno napovídá, pocení zabraňují. Tím potlačují schopnost těla vylučovat v podpažních jamkách přirozeným způsobem toxiny. Tyto toxiny ovšem magicky nezmizí. když je tělo nemůže vyloučit pocením. Ukládá je a to do nejbližších lymfatických uzlin - v oblasti podpaží. Jak známo, téměř všechny rakovinné nádory (Tumory) prsů se objevují vnějším horním kvadrantu prsu. Tedy přesně tam, kde se lymfatické uzliny nacházejí.
Další důkazní materiál:
Muži jsou, jak známo, méně náchylní (nikoli však imunní) k rakovině prsu vyvolané používáním antiperspirantu. Důvodem je fakt, že muži si zpravidla nevyholují podpažní jamky a většina naneseného antiperspirantu tak ulpí na ochlupení a není přímo nanášená na kůži. Ženy, které aplikují antiperspirant přímo na čerstvě oholenou pokožku podpažních jamek, ( k čemu je paradoxně mnozí výrobci, např, Gillette, přímo nabádají), zvyšují své riziko ještě víc. Holení totiž odstaňuje vrchní vrstvy staré pokožky a narušuje její povrch, čímž usnadňuje chemikáliím v oblasti podpaží rychle pronikání do hlubin těla. A též si navíc uvědomte, že hliník a jeho sloučeniny jsou na seznamu látek podezřelých z napomáhání zniku Alzheimerovi choroby (to je ta, co vám z mozku udělá ementál s pěknými velkými dírami, což se navenek projevuje jako předčasně, rapidně postupující senilita končící smrtí.
PROSÍM předejte tyto informace všem, ma kterých vám záleží.
Rakovina prsu se v poslední době stává až hrozně častým (smrtelným) onemocněním. Uvědomění může v tomto případě zachraňovat životy. A pokud snad máte k mým slovům nedůvěru, doporučuji vám provést si malý průzkum sami.
Ujišťuji vás, že dospějete ke stejnému závěru.

Anketa pro tento blog

28. ledna 2008 v 18:13 | David K. |  Anketa...hlasuj pls
hlasujte pls pro tento blog jakkoli se vám zalíbí :-)

Videa...

27. ledna 2008 v 20:29 Videa...

Tady je pár ukázek

Get to Know Jack

LAF LIVESTRONG Summit Opening

LIVESTRONG Challenge 2007 Video
Wideawake :: LIVESTRONG LIVE

Lance Armstrong Nike Commercial

Nike - Lance Armstrong "Circus Elephant" ad
Lance Armstrong


Žij naplno !

27. ledna 2008 v 12:00 LIVEstrong

Obrázky s komentáří, co si lidi prožívají s nemocí RAKOVINA !


Making the Bands


Každý z nás si dělá a vytváří svojí cestu.

Vítěz nad smrtí

26. ledna 2008 v 23:21 Lance Armstrong

LIVEstrong !

To je to co mi dalo sílu a vůli žít !
Víte ten kdo v něco věří, jako já v náramek a ve slově LIVEstrong, tak má sílu a vůly žít ? Jak pro koho a jak v čem. Dříve jsem jezdil na kole jen tak pro radost ale teď jsem se do toho kola přímo zamiloval a víte proč ? Protože jsem poznal Lance Armstronga. Né osobně ale začal jsem se o něj zajímat. Začal jsem se zajímat jak o něj tak o jeho nadaci proti rakovině. Slovo RAKOVINA je hodně špatný slovo a hlavně nemoc !!! Jak řekl v jedné knize Lance: Rakovina vám nemůže vzít duši. A nemůže vám vzít lásku ! Je to o tom, že ten kdo bojuje a chce žít ! Tak na to má. Nestyďte se snít o tom co v životě chcete dosáhnout, nestyďte se to dávat najevo a nebojte se bojovat ! Je to jen o vůli a o síle co v sobě máte. Každej znás má v sobě tolik sil že to ani nevíte ! A nezjistíte to až se něco špatnýho stane. Tím Vám nepřeju nic špatnýho ale kdyby se náhodou něco stalo, tak se nebojte bojovat a jděte dál a znovu sněte to co chcete.
Tohle je základní pravda, kterou poznáte. Lidé umírají.
A když tohle pochopíte, všechno ostatní vám připadá nepodstatné.